Örnek İşler

Müşterilerimize eşi benzeri görülmemiş değerler sunabilmek için markalar ve ürünler tasarlıyoruz.

Genbil

Genbil Microsoft ile Partner olan bir marka. Kendi içinde ayrılan Humansoft markası ve Genbil için sosyal medya reklam yönetimi, landing page ve web sitesi yapıldı.

Arian Pumps

Arian Pumps, üretim, dağıtım, pazarlama, satış, uluslararası ticaret, satış sonrası hizmetleri, ve teknik danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren bir marka. Arian Pumps için web sitesi tasarladık.

Taxia

Taxia is a brand that conducts sworn financial consultancy and auditing. Social media management, website and printed works were made for Taxia brand.

Seyir Schools

Seyir Okulları, which started in 2017, started its education as high school, secondary school and primary school. A full range of printed services such as web site, social media management, corporate identity, magazines, brochures, catalogs and posters were provided to the navigational schools.

TDC Training Development Center

In TDC Training and Development Center, he has been training educators and consultants in different sectors for a long time. We provided social media management, website and ad management services to the TDC brand.

Ekin Law Firm

İbrahim Ekin Law Office provided web site, social media management and corporate identity services.

Ozer Grup

Ozer Group is the dealer of Midea. Corporate identity and social media management services were provided to the Özer group brand.

Şaban Küçük

Şaban Küçük is one of our individual customers. We provide social media management services.

Dr. Adem Canan

Dr. Adem Canan is a Pediatrician. For the Private Clinic, we provided all comprehensive services in the fields of corporate identity, website, social media, print works.

Kızçev Derneği

Kızçev öğrencilere burs desteği ve eğitimler veren bir dernektir. Web sitesi, sosyal medya yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Sosyal sorumluluk kapsamında hizmet verdiğimiz Kızçev için tüm dijital pazarlama süreçlerinde destek olmaktayız.

Papsi Veteriner Kliniği

Papsi Veteriner kliniği için, kurumsal kimlik, web sitesi, sosyal medya yönetimi ve basılı işlerde tüm dijital pazarda tam kapsamlı hizmet verdik.

Bizimle çalışmak ister misiniz?