Örnek İşler

Müşterilerimize eşi benzeri görülmemiş değerler sunabilmek için markalar ve ürünler tasarlıyoruz.

Okutan Koleji

Okutan Koleji İstanbul - Tuzla'da kurulan butik bir özel okul. Anaokulu-İlkokul ve Ortaokul seviyelerinde eğitim vermekte. Kendilerine web sitesi, sosyal medya reklam yönetimi, google reklam yönetimi, dijital kampanyaların yanında broşür, afiş, branda gibi baskı işleri de yapmaktayız.

Mia Marin

Mia Marin %100 Türk tasarım ve üretimi ile yatlara özel masa-sandalye ve aksesuar üreten bir marka. Kendileri için Google Ads reklam çalışmalarının yanında sosyal medya içerik yönetimi yapmaktayız.

Dayrelax

Dayrelax 2018 yılında Türkiye pazarına sunulmuş bir klima markası. Dünyanın en büyük klima üreticisi Midea tarafından üretilip, Türkiye'nin uzman klima markası Daikin tarafından ithalatı gerçekleştirilen bir marka. Dayrelax markası için dijital pazarlama konularının tamamında hizmet vermekteyiz.

HausLuft

Hausluft markasının kurumsal kimlik çalışmaları, web sitesi, tüm basılı işlerini yapmaktayız.

Serenity Cadde

Bakırcı İnşaat tarafından Basın Ekspres'te hayata geçirilen Serenity Cadde projesi için web sitesi yaptık. Dijital Kampanya, banner, sosyal medya yönetiminin yanında branda, broşür gibi basılı işler yaptık.

Evren Özmen Müşavirlik

Kemal Özmen 1980 yılından beri İstanbul’da Mali Müşavir olarak kooperatiflerde ve Organize Sanayi Bölgelerinde danışmanlık ve Yargı’da bilirkişilik yapmaktadır.

Mali müşavir Kemal & Evren Özmen için web sitesi ve SEO çalışmaları yapmaktayız.

Selvi Aslan Güzellik Salonu

Selvi Aslan Güzellik Merkezi son teknoloji yeni cihazlara sahip salonunda hem kadın, hem erkek misafirlerine hizmet vermektedir.

Selvi Aslan Güzellik Merkezi için web sitesi hizmetinin yanı sıra kurumsal kimlik tasarımı, basılı işler, sosyal medya yönetimi ve google ads hizmeti vermekteyiz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?